Samsung Staron naujos spalvos „Supreme“

Samsung Staron pristato dešimt naujų spalvų - „Supreme“ kolekciją.

Spalvos ypatingai tiksliai atkartoja natūralias gamtines medžiagas.

Kol kas ne sandėlio programoje.

 

 

 

 

Staron® ir Tempest® dirbtinis akmuo

Įmonė SAMSUNG Cheil Industries Inc., Pietų Korėjos korporacijos SAMSUNG padalinys pristato naują apdailos medžiagą – Staron® ir Tempest®. Ši medžiaga priklauso ACRYLIC SOLID SURFACE grupei, daugiau žinomai, kaip „Dirbtinis akmuo“.

STARON ir TEMPEST priklauso Acrylic Solid Surface medžiagų serijai, į kurių sudėtį įeina akriliniai rišikliai, minereliniai užpildai ir dažomosios medžiagos. Medžiaga gaminama skirtingo dydžio lapų pavidalu. Užpildai gaminami natūralios iškastinės medžiagos boksito (aliuminio trihidrato) pagrindu. Akrilinis akmuo STARON ir TEMPEST yra patvari, neporėta,
vientisa medžiaga, tinkanti atnaujinimui (remontui) ir klijavimui, nepaliekančiam siūlių.
Skirtingų partijų ir net lapų atspalviai gali nežymiai skirtis. Niekada nenaudokite skirtingų partijų medžiagos, jei neesate įsitikinę, kad atspalvio skirtumas priimtinas!
Gaminio remontui naudokite tos pačios partijos medžiagą – išpjautą statant kaitlentę ar kriauklę stačiakampį duokite saugoti galutiniam naudotojui
ir paaiškinkite, kad jos gali prireikti remontuojant gaminį.

STARON atrodo kaip mineralinės kilmės produktas, malonus lietimui ir labai elegantiškas. Be to, medžiaga yra ilgaamžė, tinka ilgam naudojimui ir yra lengvai nuvaloma. Šios savybės leidžia naudoti labai įvairius dizainerių sprendimus, dėl ko medžiaga yra ideali funkcionaliam naudojimui ir meniškam vidaus interjero apipavidalinimui, pavyzdžiui, virtuvių, vonios kambarių. Dėl ypatingų savybių ši medžiaga yra tinkama ir išorės apdailai apipavidalinti.

Ypatingos STARON ir TEMPEST savybės: atsparumas drėgmei, butinės chemijos poveikiui, verdančiam vandeniui; pasipriešinimas smūginiam spaudimui; besiūlis sujungimas; estetiška išvaizda, atsparumas grybelių atsiradimui; spalvos išlaikymas; lengvas formavimas terminiu būdu; saugus kontaktas su maisto produktais; atsparumas temperatūros pokyčiams; lengva priežiūra, atsparumas cigarečių prideginimui.

Įmonė Samsung STARON ir TEMPEST medžiagai teikia 10 metų garantiją.