Klausimai ir atsakymai

Klausimas: Ar keičiasi STARON, TEMPEST paviršiaus spalva bėgant laikui?

Atsakymas: Ne. STARON, TEMPEST paviršius visiškai išsaugo savo išskirtinę spalvą ir geras savybes daugelio metų bėgyje. Tamsūs kolekcijos atspalviai reikalauja daugiau priežiūros ir dėmesio. Darbo paviršiams mes rekomenduojame šviesius atspalvius.
Skirtingų partijų atspalviai gali nežymiai skirtis. Gaminio remontui naudokite tos pačios partijos medžiagą (pvz., likusią po vietos kaitlentei išpjovimui medžiagą išsaugokite).


Klausimas: Ar galima dėti karštą keptuvę ant STARON, TEMPEST paviršiaus?

Atsakymas: STARON ir TEMPEST paviršius yra atsparus aukštoms temperatūroms esant trumpam kontaktui. Naujos technologijos leidžia įkaitinti viryklę iki 400 laipsnių, todėl nerekomenduojam statyti karštus objektus ant STARON, TEMPEST paviršiaus. Būtina naudoti šilumą izoliuojančius kilimėlius arba specialius padėkliukus.


Klausimas: Ar tikrai STARON, TEMPEST paviršius atsparus bakterijų dauginimuisi?

Atsakymas: Taip. STARON, TEMPEST paviršius nėra porėtas ir klijuojamas be siūlių, dėl to bakterijos nesidaugina ant paviršiaus, skirtingai nuo koklio ir paviršių, turinčių siūles.


Klausimas: Kaip prižiūrėti STARON, TEMPEST paviršių?

Atsakymas: STARON, TEMPEST paviršius nereikalauja daug priežiūros. Atsiradus dideliems nešvarumams, paviršių būtina išvalyti su valomosiomis neabrazyvinėmis pastomis (pavyzdžiui, CIF) ir nuplauti vandeniu.


Klausimas: Ar galima naudoti STARON, TEMPEST paviršių, kaip pjaustymo lentą?

Atsakymas: Ne, mes nerekomenduojame pjaustyti maistą ant STARON, TEMPEST paviršiaus. Dėl to gali atsirasti įbrėžimų. Naudokite pjaustymo lentas.


Klausimas: Ar galima pagaminti plautuvę pagal STARON, TEMPEST stalviršio stalą?

Atsakymas: Taip, tai įmanoma. Plautuvė ir stalviršis atrodys, kaip vienas vienetas. Dėmesio! Į STARON, TEMPEST plautuvę išpylus verdantį vandenį būtina įjungti šaltą vandenį


Klausimas: Jeigu pirkčiau iš Jūsų STARON, TEMPEST lapą , ar aš galėčiau savarankiškai pasidaryti stalviršį namams?

Atsakymas: Mes nerekomenduojame užsiimti medžiagos apdirbimu savarankiškai. Stalviršio montavimas yra ganėtinai sudėtingas procesas, reikalaujantis patirties ir specialių įrankių. Garantija medžiagai yra suteikiama tik su sąlyga, kad produktas užsakytas iš sertifikuoto pardavėjo.


Klausimas: Jeigu STARON, TEMPEST stalviršis yra pažeistas, ar reikalingas naujas stalviršis?

Atsakymas: Nenusiminkite. Praktiškai po visų pažeidimų stalviršį galima atnaujinti iki pradinės išvaizdos. Kreipkitės į sertifikuotą pardavėją.
Skirtingų partijų atspalviai gali nežymiai skirtis. Gaminio remontui naudokite tos pačios partijos medžiagą (pvz., likusią po vietos kaitlentei išpjovimui medžiagą išsaugokite).